سبد خرید 0

چرا رویا و آرزوهایم عملی نمی شوند ؟!

971 بازدید
29 خرداد 97
قاصدک
,

چرا رویا و آرزوهایم عملی نمی شوند ؟!

رویاها در حکم کالاهای ارزشمندی هستند که ما را به جلو می رانند به ما انرژی می بخشند و ما را مشتاق می کنند. هر کس باید رویایی در سر داشته باشد اما اگر مطمئن نباشید چه هدفی را می خواهید دنبال کنید چه اتفاقی می افتد!؟ باید قبول کنیم بسیاری از  افراد در زندگی تشویق نشده اند که رویایی در سر داشته باشند، عده ای نیز رویاهایی در سر دارند اما خیلی زود امیدشان را از دست می دهند و این رویاها را کنار می گذارند.

رویاها نیازی ندارند تا بزرگ و عظیم باشند تا ارزش پیگیری داشته باشند رویاها باید از شما بزرگتر باشند به قول جوسی بی ست : رویاها باید به قدری بزرگ باشند که بتوانیم در آن ها رشد کنیم. اگر امیدتان را از دست داده اید و یا احساس می کنید که رویاهای تان را به پستوخانه ذهن سپرده اید و یا هرگز با چیزی که از نظر شما ارزش دنبال کردن دارد در ارتباط نبوده اید احتمالا این پنج دلیل اصلی به شما کمک خواهد کرد تا ببنید چرا افراد در شناسایی رویای خود دچار اشکال می شوند.

بعضی ها تحت تاثیر دیگران از رویا پردازی مایوس شده اند !

بسیاری از مردم تحت تاثیر القائات دیگران از رویا و آرزوهایشان دست کشیده اند. دنیا پر از کسانی است که رویاها را می کشند و ایده ها را نابود می سازند. بعضی ها که خود رویایی در سر ندارند دوست ندارند افراد دیگر به رویاهایشان دست یابند و موفق شوند.

چرا رویا و آرزوهایم عملی نمی شوند ؟!

چرا رویا و آرزوهایم عملی نمی شوند ؟!

بعضی ها تحت تاثیر نومیدی ها و رنج های گذشته با مشکل روبرو می شوند !

نومیدی خلایی است که بین انتظارات و واقعیت قرار دارد. همه ما با این خلا رو به رو شده ایم. همه ما تجربه های ناخوشایند و دور از انتظار داشته ایم، مجبور شده ایم با انتظارات برآورده نشده خود زندگی کنیم همه ما زمانی امیدهایمان بر باد رفته است. نومیدی می تواند به شدت به ما آسیب برساند.

وقتی اشکالی بروز می کند می گویم دیگر این کار را نمی کنم این اشتباه بزرگی است به خصوص اگر در ارتباط با رویاهای ما باشد. شکست بهایی است که برای رسیدن به موفقیت باید بپردازیم. بعضی ها پیش از هر اقدام برای تحقق رویاهایشان باید چندین بار شکست بخورند. یکی از سیاستمداران می گوید چه بسا برای پیروز شدن مجبور شوید بیش از یک بار در یک نبرد شرکت کنید باید مراقب باشیم که زود تسلیم نشویم.

بعضی ها به متوسط بودن عادت می کنند !

رویا و آرزوها مستلزم آنند که شخص طبعی بلند داشته باشد، نمی توان هم به رویاهای خود تحقق بخشید و هم به کم قانع بود. این دو با هم سر ناسازگاری دارند.

 

همچنین بخوانید:   گام های عملی برای دستیابی به رویاهایمان

 

بعضی ها فاقد اعتماد به نفس کافی برای پیگیری رویاها و آرمان هایشان هستند !

صحبت کردن درباره رویا اعتماد به نفس می خواهد و پیگیری رویا یا آرزو به اعتماد به نفس بیشتری احتیاج دارد. برای موفق بودن داشتن اعتماد به نفس ضروری است. چگونه اعتماد به نفس کسب کنیم؟ با خود آگاهی، اعتماد به نفس واقعی از شناخت و پذیرش خویشتن حاصل می گردد، باید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم و به تایید و تصدیق دیگران کاری نداشته باشیم. باید سعی کنیم نقاط قوت مان را پر رنگ تر و نقاط ضعف مان را کم رنگ و کم رنگ تر کنیم.

بعضی ها اصلا قادر نیستند رویایی در ذهن خود تصور کنند !

اشخاص چگونه رویاهایشان را کشف می کنند؟ با رویا پردازی، ممکن است ساده لوحانه به نظر برسد اما شروع کار از همین جاست. تصور و تخیل حاکی است که رویا را زندگی می بخشد.

 

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

معجون زعفرانی را بدون هيچ اسانس و افزودنی شيميايی، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

       
توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه های پیشنهادی و داروهای گیاهی ذکر شده، مسئولیتی نداشته و بهتر است قبل از استفاده، با پزشک و یا مشاور طب سنتی در تماس باشید.

پستهای مرتبط
هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

0