پیشنهادی به افراد چاق برای لاغر شدن

1549 بازدید
21 اسفند 96
آلاله

پیشنهادی به افراد چاق برای لاغر شدن بدون بازگشت

به تبلیغات و نوشته های گول زننده اعتماد نکنید یک فرد چاق وقتی در جایی می خواند که نوشته کاهش وزن 20 کیلو در عرض 20 روز ذوق زده و خیلی خوشحال می شود و با خود می گوید چاقی که در مدت چند سال به وجود آمده در عرض 20 روز کم می کنم دیگر بهتر از این نمی شود.

به عبارت های دیگر مانند کاهش وزن تضمینی که این افراد کاهش وزن را با آموزشگاه های خصوصی کنکور اشتباه گرفتند به کاهش وزن بدون برگشت و .. که نظارتی بر آن ها وجود ندارد اعتماد نکنید. باید بدانید همان طوری که افزایش وزن به صورت تدریجی صورت می گیرد کاهش وزن هم باید به صورت تدریجی و اصولی صورت گیرد. کاهش یک کیلو در هفته ایده آل می باشد. بنابراین کسانی که اقدام به کاهش وزن سریع می کنند مطمئن باشید خیلی سریع وزنشان برخواهد گشت.

برای درمان کاهش وزن و لاغر شدن به پزشکان، متخصصان و کارشناسان این رشته اعتماد کنید قبل از این که تمام راه ها را بروید و نتیجه ای نگیرید قبل از این که هزینه هنگفتی را صرف آن کنید قبل از آنکه دچار عوارض جبران ناپذیر مبتلا گردید.

پیشنهادی برای افراد چاق

پیشنهادی برای افراد چاق

یک رژیم غذایی باید دارای چه خصوصیاتی باشد ؟!

مهمترین ویژگی که یک رژیم غذایی باید داشته باشد این است که تمام مواد مغذی مورد نیاز روزانه بدن را در برگیرد کاهش هر نوع مواد مغذی باعث سوتغذیه می گردد و افزایش یک ماده مغذی نمی تواند کاهش مواد مغذی دیگر را جبران کند. رژیم غذایی باید بر اساس سن، جنس، نوع و میزان فعالیت و شرایط ویژه برنامه ریزی گردد مثلا فردی که در دوران رشد قرار دارد با فردی که این دوران را طی کرده رژیم متفاوتی خواهند داشت.

رژیم غذایی باید طوری برنامه ریزی گردد که فرد نباید در طول روز احساس گرسنگی کند. رژیم غذایی باید با فرهنگ فرد هماهنگی داشته باشد. به دنبال رژیم غذایی، فرد نباید دچار عوارضی مانند ریزش مو، ضعف و بی حالی، افسردگی و چروک افتادگی پوست گردد.

 

همچنین بخوانید: چه بخوریم که لاغر بمانیم

 

برای کاهش وزن و لاغری چه کنیم!؟

اولین قدم برای درمان چاقی این است که بدانیم چه عاملی باعث چاقی و افزایش وزن شده است و چاقی علتی دارد همانطوری که عرض کردم مهمترین عامل چاقی در ایران عادت غذایی نامناسب و اشتباه غذا خوردن است. بنابراین با هر روش اقدام به کاهش وزن کنیم ولی عامل زمینه ای که باعث چاقی گردید را از بین نبریم مطمئن باشید چاقی دوباره به سراغ شما خواهد آمد و شما را راحت نمی گذارد بنابراین دنبال روش موقتی و کاذبی نباشید. با استفاده از روش های مختلف و پر هزینه و سخت روزی شما خسته خواهید شد.

بنابراین افراد چاق باید به متخصصان و پزشکان مراجعه کنند تا ارزشیابی غذایی روی آن ها صورت گیرد و با یک سری بررسی ها علت چاقی مشخص گردد و بعد از آن اقدام به درمان کرد. با آموزش و آگاهی غذایی کافی می توان عادت غذایی گذشته را اصلاح کرد و از این طریق می توان یقین داشت چاقی به صورت ریشه ای درمان خواهد شد.

 

از شما متشکریم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید. سوالات خود را در قسمت “نظرات” با ما در میان بگذارید، همچنین اگر ایده یا نظری در رابطه با این مطلب دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

 

گوجی بری را با خواص پیشگیری از دیابت، کنترل سطح کلسترول خون، از بین برنده رادیکال های آزاد، خواص ضد سرطانی، پیشگیری از آسیب های کبدی، مراقبت از پوست، بهبود کیفیت خواب، افزایش کمیت و کیفیت اسپرم، بهبود قدرت بینایی، حفاظت از سلامت قلبی و عروقی، بدون هيچ اسانس و افزودنی شيميايی، از فروشگاه عطارک تهيه نماييد.

توجه

وب سایت عطارک در قبال نسخه های پیشنهادی و داروهای گیاهی ذکر شده، مسئولیتی نداشته و بهتر است قبل از استفاده، با پزشک و یا مشاور طب سنتی در تماس باشید.

پستهای مرتبط

هیچ نظر ارسال شده است.

| شما هم نظری ارسال کنید.

0